Goma 265/70/15

Shitet nga: Niki 09 Maj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
VIBER 049 193 051

Shitet goma (1cop) 265/70/15tag: mitsubishi hunday honda mercedes audi bmw seat volvo goma bandasha guma bandazhe fellga fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim