Mondial 150 HSI. Pjes Rezerv (Filter + Sauk)

Shitet nga: Fisnik 01 Qer 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes 2 filtera te ajrit per Mondial 150HS dhe 150HSI.
Filteri i RI 8 Euro, Filteri i perdorun 5 Euro

Shes 2 sauka te mondialit 150HS dhe 15HSI.
Njani sauk asht i RI tjetri i perdorun. Te dyt bashk 20 euro.

Shes karburatorin per Mondial 10 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim