KENI PROBLEME ME ELEKTRIKEN/elektroniken

Shitet nga: Mercedes-Benz Viki/Laura Zllakuqan. 01 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kryejm te gjitha riparimet , programimet kompjuterike, dhe qdo lloj pune ne veturen tuaj MERCEDES BENZ
Pervoja eshte e jaona bindja eshte e juaja
Ju mirepresim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim