SKODA OCTAVIA 1.9 TDI

Shitet nga: Fitim. 17 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ne qarkulllim.
Regjistrim deri me 12.08.2016
Per me shum info-044603578
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim