Fiat Ducato 2.3 JTDI -03

Shitet nga: Fiat Dukato 25 Mar 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 450 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Fiat Ducato 2.3 JTDI, ne gjendeje perfekte i ardhur nga zvicrra , 87 Km i ka te kaluara , i rujtun ne maximum
pres bleres serioz , per me shume shifni fotot , dhe kontaktoni ne +37744133531 edhe nie viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim