Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 26 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet vetura ne gjendje shum te mir dhe e miembajtur mir epaster mrena .Gjith servisat e kryr me ko gjdo gje funksjonale esht vetur familjare.Esht ne emrin tim prej se esht n ks.Aj qe merr dote jet iknaqur,qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim