golf

Shitet nga: DRINI 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
shes golf 2 1.6 benzin viti 88, golfi ka korrikat e golfit 3 gjyr dhe pamje perfekte armatizerat gjysum gazni dritat orignall neon dyert elkur muzik full ne vler 500euro, golfi ska regjistrim ika dal qe 3 dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim