Audi 80 1.6 Diesel

Shitet nga: Audi 80 09 Jan 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 80 1.6 Diesel viti 1989, ngjyr vishnje, rexhistrim nje vit deri 1dhjetor 2016, me 2 par goma, te dimrit te mira dhe te veres me fellne te aluminit,
per ma shum info kontakto 044 309 448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim