Audi A4 1,6 benzin

Shitet nga: Alban 23 Jan 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 400 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Eshte shum i rujtun dhe ne gjendje shume te mire.b ejm edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim