Audi A4 2.0 automatik

Shitet nga: Cana 07 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 2.0 automatik tiptronik me 7 shpejtsi Performance e Sline Me bandash te aluminit dhe Goma te dimrit M+S servisim te krym
Baj ndrrim me naj vetur me te Vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim