Audi a4

Shitet nga: Avdulla 10 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 viti 2002 me i te kuqe ne gjendje shum te mire,perfekte i ka te gjitha serviset e kryme,ne gjendje te mire vizuale dhe mekanike,pres bler serioz mos dergoni sms faleminderit.049896193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim