BMW -05

Shitet nga: PETRIT 08 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Klinë
Shitet BMW 118 diesel 2.0 e regjistruar per here te pare ne Kosove
Ka keto karakteristika vetura eshte ne gjendje shume te mire me servise te kryera e ardhur nga Gjermania,ka sihurim deri me 04-08-2015,vlen te permendet se nuk eshte ne peng dmth nuk eshte ne kredi dhe mund te vihet ne emrin tuaj menjeher
Vetuara posedon xhamat elektronik,ka airbeg,6 shpejtsi,shpenzimet shum te vogla ne rrug te hapur deri ne 6 litra per 100 km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim