BMW 330 Kabriloet

Shitet nga: Bmw 26 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M3
BMW 330 viti i prodhimit 2010 automatik tiptronik ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura gjindet ne itali.navi,karrikat ngjyr vishnje me levizje elektronike me nxemje,klim tronike,senzor mbrapa para,senzor te shiut siq shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim