Fiat Stilo 1.9 JTD 2003

Shitet nga: luigj 07 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes Fiat Stilo 1.9 JTD 84 Kw 116 Ps viti 2003 i regjistrum qe 7 muj ka regjistrim deri ne Korrik 2015
ne gjendje te shkelqyer servisin e krym
rrypin dhamzor te ndrrum garanti deri ne 100000 km
vajin e ndrrym qe dy dit
gumicat e trapit te par dhe te mram te ndrrume
frenat e ri si para dhe mbrapa
shum i rujtem hargjimet shum te Vogla


Per me shum kontaktoni ne tel... 049401306

Pres bleres serioz
Qmimi sipas marrveshjes perafersisht 3999 €uro049401306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim