Fiat punto 1.2 -96

Shitet nga: hajdar elezaj 09 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Klinë
shes fiat punto s esht ne gjendje te rregullt si jasht dhe brenda per ma shum kontaktoni ne numrin 049619745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim