Ford Galaxxy -97

Shitet nga: Gjelal 25 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Esht Ne Gjendje shum Te Mir Esht i rUajtur Si Brenda Dhe Jasht Posedon Klim centrall Tempomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim