Ford Galaxy -97

Shitet nga: Gjelal 25 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Esht I Ruajtur Si Brenda Ashtu Dhe jasht Ka Klim Tempomat Sentral
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim