Ford Curier -97 Me marveshje

Shitet nga: Ford 13 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 450 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
Shitet ford courier ne gjendje te rregullt dhe hargjime shume te vogla regjistrim deri me 09-11-2016
perkthimi i menjehershem, ndrrim i mundshem!
vetura eshte ne emrin tim.
viber +38649379747 perkthimi menjehere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim