Ford Fiesta

Shitet nga: fitim 23 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes veturen time personal qe e perdor vetem ne pushim ne Kosove, Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe e gaqme per vozitje, Vetura posedon gomat e reja dhe sigurim deri ne fund te korrikut 2016. Gjate gjithe kohes Vetura qendron neGarzhde .
Kontaktoni ne Viber 00436802307068 ose fiti02@hotmail.com
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim