Ford probe GT

Shitet nga: Ford 25 Jan 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Probe
Shitet ford probe GT ne gjendje te rregullt gjamat me rrym pasqyrat me rrym te gjitha serviset e kryera: sponat e gjata dhe shkurtat gumicat e trapit tpar 4 amortozerat gurtnet e reja ne 4 rrota ule filter rrypin e dinames rrypin e hidraulikut vetura esht tip top rigjistrim i skaduar me 12.01.2016 zbritje e qmimit nga 1300€ ne 800€ e shes per arsye personale nese vetura nuk shitet deri me daten 07.02.2016 e rigjistroj prap ne emrin tim dhe nuk e shes deri me daten e lart permendur nr kontaktus 049667725 ner qat qmim mos thirrni flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim