Hyundai Matrix 1.5 CRDI

Shitet nga: Experteam 14 Pri 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Matrix
Shesim Hyundai Matrix 1.5 CRDI.
Gjendja mekanike dhe Visuale e makines eshte ne Rregull.

çmimi është i pa diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim