MAZDA 6 -03

Shitet nga: zina 07 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
vetura eshte shum e mire dhe ne gjendje shum te mire klime me program ka nje vite regjistrim ne rks cmimi sipas marrveshjes bej dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim