Makin per zhbllokimin e kanalizimeve Volkswagen ..

Shitet nga: Volkswagen 03 Maj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Komuna: Klinë
`Volkswagen Crafter 3.2 dizel

Makin profesionale me te gjitha paisjet moderne

- Shpërlarja e kanalizimit

- Pastrimi i rrjetit të kanalizimit

- Sanimi i defekteve

- Pastrimi si dhe debllokimi i banjove

-analizimin dhe verikimin e defekteve`

në brendësi të gypave në Fi të ndryshme```

duke inçizuar me kamera

FJALA E FUNDIT E TEKNOLOGJIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim