Mazda MX-6 -03

Shitet nga: Gazi 26 Krr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: MX-6
Mazda dizel direkt injeksion pa boshpump ne gjendje profeke me tabela te gjermanis.vetura ka 7 ulse,klim para dhe mrapa ekstra. abs alarm navigacjon muzik te mir me komanda ne vollan 10 cd fabrikisht.kuken 2 dyr mrapa nga te dy anet. me nje fjal tip top per familje,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim