Shes Mercedes 190 10mui Regjistrim

Shitet nga: Elion Veseli 03 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 Ngjendje trregullt dhe shum ekonomik 10mui Regjistrim Boi ndrrim me nai kerr mat mir me tablla thuja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim