Mercedes Benz CDI 200

Shitet nga: Mercedes 07 Dhj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet Mercedes 200 CDI AVANGARD manual 6 shpejtsi,viti i prodhimit 2003 ,vetura eshte e rujtun dhe ne gjendje shume te mire teknike pa asnje defekt , kilometrat i ka te garantuara , per me shume informata telefono ne nr Vala 044333228 deri me date 15 dhjetor 2015 sepse nuk gjindem ne Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim