Opel Astra dizel -92

Shitet nga: doni 17 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Motorrin e ka ne gjendje te mire diezel 1.7 vetures i ka skadu regjistrimi qe nje kohe te gjate dhe ka denime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim