Opel Vectra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 23 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra Disel 2.0 DTI ne gjendje shum te mir .Jem pronat i pak ne KS vet ekam doganu dhe esht ne emrin tim vlen te ceket se hipotek nuk asht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim