Opel Vectra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 08 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI .Vetura esht ne emrin tim dhe jam pronar i par ne kosov.Vetura esht ne gjendje te shkelqyshme me gjdo sen funksonale dhe shum e paster mrena dhe cigare nuk asht pi asniher.Baj edhe ndrrim me Opel Zafira viti 2002 deri2005.Qmimi gjith her me marrveshje. Vajber 044275904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim