Opel Vectra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 12 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI .Vetura esht ne gjendje te mir shum dhe me servis te krym dhe shum e paster mrena dhe esht ne emrin tim pronar i par ne kosov .Vetura nuk asht hipotek ( kredi) per dokumenta garantoj .Qmimi asht 3400. Pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim