Opel Vectra B 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 01 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI .Vetura esht ne gjendje te mir shum dhe e mirmbajtur shum mir si mrena dhe jasht .Mrena cigare nuk asht pi asniher .Jam pronar i par ne kosov ,per dokumenta garantoj qdo her dhe vlen te ceket se hipotek nuk asht.pra esht vetur familjare Qmimi asht me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim