Opel Vectra2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 27 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes Opel Vektra2.0 DTI.Vetura asht ne gjendje te mir shum dhe e mir mbajtur si jasht dhe mrena,vlen te ceket se hipotek nuk ka qen kurr as nuk asht.Vetura ka te krym gjith her servisin me ko .Vetura asht ne emrin tem jam pronar i par ne ks dhe me dokumenta te rregullt.Vetura esht vetur familjare ,qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim