Opel Vectra2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 28 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI Vetura esht ne gjendje te mir dhe e mirmbajtur shum mir.Vetura nuk asht hipotek. Vetura esht neemrin tim vet jam pronar i par ne ks ,me dokumentacjon te rregullt.Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim