Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 28 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI ne gjendje te mir dhe e mirmbajtur shum mir si mrena dhe jasht asht perfekt . Esht ne emrin tim dhe jam pronar i par ne kosov me qdo dokument ne rregull . Vlen te ceket asht shu e paster mrena dhe cigare nuk asht pi kurr.Vetura gjdo her esht mirmbajtur ne garazh .Qmimi me marrveshje.Ne viber 044275904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim