Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 30 Mar 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI .Vetura esht ne gjendje te mir e mbajtur mir me gjitha servisat esht vetur e kompletume dhe gjdo sen funksjonale,gjithashtu asht shum e pasrer mrena .Vlen te ceket se hipotek nuk asht.Vetura esht ne emrin tim ,vet ekam regjistru per her te par ne ks.Qmimi dotjet i arsyshem dhe me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim