Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 01 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra B 2.0 DTI.Vetura esht ne gjendje te shkelqyshme dhe gjdo gje funksonale e rujtur shum mir mrena asht shu e paster (cigare asniher sasht pi ne ta)Vetura esht ne emrin tim prej se esht ne ks .Gjithashtu vetura esht e mirmbajtur ne garazh aj qe she bindet vet .Qmimi gjith her me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim