Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 02 Pri 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI ne gjendje te mir shum e mirmbajtur si mrena dhe jasht dhe qdo sen funksonale .Vetura esht ne emrin tim dhe vet ejam regjistri prr her te par ne ks vlen te ceket se hipotek nuk asht dhe garantoj gjdo sen rreth dokumentav te vetures .Vetura esht familjare jo e tregtuar.Qmimi gjith her me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim