Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 08 Pri 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2.0 DTI Vetura esht shum e mir e mitmbajtur me servis dhe e paster mrena dhe gjdo sen funksonale .Vetura esht ne emrin tim dhe jam pronar i par ne kosov .Vetura esht vetur familjare jo e tregtuar dhe hipotek nuk asht . Baj ndrrim veq me Opel Zafira te vitit 2002 deri 2005 jo rks .Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim