Opel Vektra 2.0 DTI -01

Shitet nga: Preni 10 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel Vektra 2. 0 DTI ne gjendje te shkelqyshme dhe e mirmbajtur ne menyr te mir shum dhe gjdo sen funksonale .Vetura esht ne emrin tim ,jam pronar i par ne Kosov .Vetura ka te krym servisin dhe punon shum mir .Vetura nuk asht hipotek .Pre vetura esht per familjar .Qmimi gjith her me marrveshje. Vajber numer 044275 904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim