Opel vectra dizel -01

Shitet nga: Preni 23 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet vetura Opel Vektra 2.0 DTI viti 2001 .Vetura asht ne gjendje perfekte dhe e mirmbajtur shum mir .Jam pronar i par ne KS dhe vet ekam doganu.Vlen te ceket se hipotek nuk asht.Vetura asht e paster mrena shum (cigare nuk asht pi kurr)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim