Opel Astra 2.2 DTI

Shitet nga: Tafilaj 29 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 2.2 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike e pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim