Opel astra

Shitet nga: Albert 11 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra 1.7 dti viti 2002 i rigjistruar 1 vit klima tronik ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim