opel

Shitet nga: milaim 07 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes veturen esht ne gjendje te mir ka regjistrim dhe qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim