Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/24h!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent A Car BELGA Dje 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport

TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +37745450454

TEL: 049303591 viber/ whatsapp: +32484554449


—->> VETUREN MUND TA MERNI & TA DORZONI NE AEROPORT<<—-


#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT# ---------------------------------------------Leshojme vetura me qira te llojeve te ndryshme MANUAL & AUTOMATIK per me shum mund te na kontaktoni.

Vetura te ndryshme: Mercedes, Bmw, VW Golf, Golf Plus, Opel Corsa

Rent a Car BELGA gjindet ne rrugen Nënë Tereza ne Prishtinë (rruga Prishtine - Fushe Kosove te pompa Kabashi Petrol).


Rent A Car BELGA / Vetura me Qera / Çmimi fillestar prej 14,99, Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar prej vetem 14,99€ 24/H.

14,99€ /dita me kusht?:

Opel Corsa per 10 dite e me shume
————————————————-
Mos shpenzoni më tepër:

Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
#24/H asistencë

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT#

TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +37745450454

TEL: 049 303 591 viber/ whatsapp: +32484554449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim