Opel Vectra 2003

Shitet nga: Shkelzen 22 Dhj 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 2003
Shitet urgjent Opel Vectra, 2.2 GTS, Disel. Viti i prodhimit 2003. Është në gjendje shumë, shumë të mirë. I ruajtur dhe me shumë gjera ekstra. Vetura ka ardhur nga Gjermani dhe nuk ka doganë të paguar as tabela RKS. Çmimi fiks 2300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim