Opel vectra 1.6 16V RKS

Shitet nga: Bujar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra 1.6 16V viti 98, RKS deri me fund te korrikit 2016, posedon klim, ne gjendje teknike te shkelqyer nuk ka nevoi per asnje cent investim. E kam qe koh te gjat nuk esht vetur e tregtarve per me shum info kontaktoni 044 567 467 (viber) si dhe n 049 462 199 Ndrrim mundshem Shtoi per ma te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim