Opel vectra 1.8 RKS 11 muj -00

Shitet nga: Opel 23 Tet 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra 1.8 benzin rks 10 muj ne gjendje te mir dhe e rujtne, ka klim funksionale, 2 qelsa, centrall dhe shum extra tjera, eshte ne emrin tim personal kerr familjar. Per me shum info 044 567 467 (viber) apo 049462199 Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim