0000

Shitet nga: fatmir 24 Dhj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shes opel zafira nje vit rigjistrim dhe e shes nje golf 3-sh 94 dizel si pas marrveshjes tel 044 334 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim