OPEL ZAFIRA DISEL -04

Shitet nga: OPELL ZAFIRA 07 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHES OPELL ZAFIRA DISEL.
-TE KALUARA 156.000
-VITI I PRODHIMIT 2004, DISEL. TIPTRONIK, MANUEL
-XHAMATDHE PASQYRAT ELEKTRONIKE DHE NXEMSE NE KARRIGAT E PASME
-AUTO KA 7 ULESE
-CMIMI 3200 EURO
-AUTO NUK ESHTE I DOGANUAR
Nuk bej ndrrim

PER KONTAKT MUND TE THIRRNI NE VIBER NE NUMRIN 00436648449573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim