Peugeot 406

Shitet nga: Vetura 15 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Shitet vetura ne gjendje perfekte..posedon,klim aktive,airbeg,sensor parking,abss,me gjith librat e servisit per me shum mund te kontaktoni.
Mundeni dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim